Põltsamaa Vallavolikogu liikmed

17.04.18

 

Nimi

Kandideerimise nimekiri

Ametikoht vallavolikogus

Kontaktid
Andres Vään Eesti Keskerakond volikogu esimees Andres.Vaan@poltsamaa.ee
Erkki Keldo Eesti Reformierakond volikogu aseesimees Erkki.Keldo@poltsamaa.ee

Jaan Aiaots

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Jaan.Aiaots@poltsamaa.ee

Reet Alev

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Reet.Alev@poltsamaa.ee

Kaire Bubnis 

Eesti Keskerakond

 

Kaire.Bubnis@poltsamaa.ee

Indrek Eensalu

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Indrek.Eensalu@poltsamaa.ee

Piibe Haab

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Piibe.Haab@poltsamaa.ee
Jaak Kask Sotsiaaldemokraatlik Erakond   Jaak.Kask@poltsamaa.ee
Margus Koho Eesti Reformierakond   Margus.Koho@poltsamaa.ee

Annika Kreitsman

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Annika.Kreitsman@poltsamaa.ee
Gilmar Krživets VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA   Gilmar.Krzivets@poltsamaa.ee

Elmo Krumm

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Elmo.Krumm@poltsamaa.ee

Rauno Kuus 

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Rauno.Kuus@poltsamaa.ee
Eve Miljand Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

Eve.Miljand@poltsamaa.ee
Merle Mölder  Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Merle.Molder@poltsamaa.ee
Lembit Paal VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Lembit.Paal@poltsamaa.ee
Kalev Pikver 

Eesti Keskerakond

 

Kalev.Pikver@poltsamaa.ee
Ulvi Punapart Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Ulvi.Punapart@poltsamaa.ee
Evi Rohtla VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Evi.Rohtla@poltsamaa.ee

Sigrid Saar

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Sigrid.Saar@poltsamaa.ee

Erika Sari

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Erika.Sari@poltsamaa.ee

Olev Teder 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

 

Olev.Teder@poltsamaa.ee

Toivo Tõnson 

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

 

Toivo.Tonson@poltsamaa.ee

 

Toimetaja: MARELLE MÄND