Korstnapühkijad Jõgevamaal

15.02.18

Nimi Kutsetunnistus Telefon E-post Ettevõte

Raul Raadla

092463, tase 4 506 5678

raul@altnurgakorsten.eu

Altnurga Korsten OÜ

Ivar Feiman

085833, tase 5 520 2249

ivar@korsten.ee

Ivar Feiman FIE

Valbo Tähiste

085834, tase 5 433 3990
5342 9094

valbo.tahiste@gmail.com

 

Illar Schneider

093875, tase 4 529 4429

illar5@hot.ee

Illar Schneider FIE
Ahti Henn 126632, tase 3 433 3990,
5348 1872
Ahti.henn@gmail.com  
Joosep Tuvi 109465, tase 3 5330 1841 joosep@korstnapuhastus.ee OÜ Aul
Reigo Sassiad 108341, tase 3

5689 7147

reigo7940@gmail.com Fauniks Trade OÜ
Veiko Sarap 103910, tase 3 5660 6272 veiko.sarap@gmail.com Sarap Ehitus OÜ
Margus Nikitkin 103899, tase 3 505 0040 korstmar@gmail.com FIE Margus Nikitkin

Tartu Tuli OÜ

korstnapühkijad, tase 3;4;5 730 5387

tuleohutus24@tuleohutus24.ee

Tartu Tuli OÜ

 

Andmed pärinevad lehelt Eesti Korstnapühkijate Koda

 

Toimetaja: MARELLE MÄND